144. árverés - 298. tétel
Szontagh Gusztáv
A szenvedelmes dinnyész. Utmutatás okszerű dinnyetermesztésre. Harmadik kiadás. A második kiadást ujból átnézte, s... megbővitette Galgóczi Károly.
Pesten, 1860. Heckenast Gusztáv. |
120p. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |