144. árverés - 332. tétel
Nékám, (Lajos) Ludovicus
Corpus iconum morborum cutaneorum. Auxilio 568 collaboratorum specialiter eruditorum collegit et edidit ~. Par(te)s I-III.
Leipzig (Bp.), 1938. J. A. Rath (Stephaneum ny.) |
175+(1)p.; (4)+464p.; (4)+465-928p. A 2-3. kötet -- részben színes -- fényképeket tartalmaz. |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |