144. árverés - 46. tétel
Hauszmann Alajos
A királyi vár belső kiképzése és iparművészeti felszerelése. Különlenyomat a Magyar Iparművészet 1903. évi juliusi és szeptemberi számából.
Bp., 1903. Athenaeum. |
(2)+161-220p. Bakos János miniszteri tanácsosnak dedikált példány. |
Enyhén kopottas, aranyozott, korabeli bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |