144. árverés - 463. tétel
Bársony István
Erdőn, mezőn. Természeti és vadászati képek.
Bp., 1894. Athenaeum. |
1t. (díszcímlap)+207+(5)p.+16t. Lapszámozáson belül számos illusztrációval. |
Erősen kopottas, aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A gerinc peremein kis sérülésekkel. |