144. árverés - 479. tétel
A magyar halászat összefoglaló ismertetése, szerepe és jövője a mezőgazdasági termelésben és a vízgazdálkodásban. Szerk.: Fischer Frigyes.
Bp., 1931. Pátria. |
1t.+XXIV+224p.+64t. (A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium kiadványai. 3. sz.) |
Korabeli félvászon-kötésben. |