144. árverés - 90. tétel
(Bethlen János) Ioannes de Betlen
Commentarii de rebus Transsilvanicis proximis ab obitu Gabrielis Betlenii triginta quatuor annis gestis. Editio nova. Par(te)s I-II [egybekötve].
Viennae, 1779-1780. Kurzböck. |
XXXII+244+(10)+132p.+3 kihajt. mell. |
Díszesen aranyozott, enyhén sérült gerincű, korabeli bőrkötésben. |