151. árverés - 437. tétel
Kárpáti Vadász. Vadászati, erdészeti, halászati és ebtenyésztési képes szaklap. III-IV. évfolyam [egybekötve].
Beregsz, 1929-1930. (". |
300+282p. Gazdagon illusztrált. |
A folyóirat összesen hét évfolyamot ért meg. |
Erősen kopottas, kiadói félvászon-kötésben. Az egyes számok eredeti borítói bekötve. |