151. árverés - 438. tétel
Nagy Sándor, K(ereki)
Állatvédők Törvénykönyve. Az állatvédelemre vonatkozó összes és az állategészségi nevezetesebb törvények és rendeletek gyüjteménye. Harmadik bővitett kiadás.
Bp., 1904. Országos Állatvédő Egyesület. |
104p. |
Hozzákötve:
Az ember és a kutya. Védekezés a veszettség ellen. Második bővitett kiadás.
Bp., 1905. Országos Állatvédő Egyesület. 82+(2)p.
Kiadói colligatum. |
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben. |