157. árverés - 113. tétel
Molnár Ferenc
Szinház. Három egyfelvonásos.
Bp., (1921.) Franklin-Társulat. |
(2)+215+(1)p. Számozott (46./100), aláírt példány. |
Díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben, eredeti (sérült) papírtokban. Aranymetszéssel díszítve. Az első kötéstábla felső részén folttal. |