157. árverés - 51. tétel
Karinthy Frigyes
Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcell rajzaival. Negyedik kiadás.
Bp., é.n. Dick Manó. |
138+(1)p. Aláírt, datált ("928.") példány. (Karinthy Frigyes munkái. III.) |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |