158. árverés - 143. tétel
Gracza György
Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története. I-V. kötet.
Bp., 1894-1898.) Lampel. |
(12)+451p.+2t. (színes)+2 mell. (kihajt. hasonmás); 1t. (színes)+(10)+439p.+1t. (színes)+2 mell. (kihajt. hasonmás); (8)+438p.+2 mell. (kihajt. hasonmás); 1t. (kihajt.)+(10)+448p.+1t. (kihajt.)+2 mell. (kihajt.)+1 térk. (színes, kihajt.); 1t.+(10)+449-101 |
Festett (piros), aranyozott, kiadói vászonkötésben. A harmadik kötet címvignettája hiányzik, az első és az ötödik darab gerincén kis sérüléssel. |