158. árverés - 204. tétel
Gánóczy, (Antal) Antonius
Dissertatio historico-critica de S. Ladislao Hungariae rege, fundatore episcopatus Varadinensis
Viennae Austriae, 1775. Typis Josephi Gerold. |
1t.+(4)+172+(4)p.+1t. |
A címlap után kötve:
Viennae Austriae, 1776. Typis Josephi Michaelis Gerold. (12)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli bőrkötésben. |