158. árverés - 205. tétel
Gebé Andor, ifj.
Bibliai régiségtan. Dr. Ackermann Péter egykori, bécsi egyetemi tanár kiadványa után latin eredetiből szabadon magyaritotta ~.
Eger, 1889. Érseki Lyceumi Könyvnyomda. |
483p.+1 színes, kihajt. térk. Dedikált példány. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |