159. árverés - 146. tétel
Petőfi Sándor (ford.)
A koros hölgy. Francia regény. Irta: Bernard [Charles de] Károly. Forditotta: ~.
Pesten, 1843. Hartleben. |
(4)+106p. Első kiadás. (Külföldi regénytár. XVI. kötet.) |
A szerző első önálló, nyomtatásban megjelent műve.
Hozzákötve:
Cervantes, Miguel de:
A bőkezü szerető (ford.: Lukács Móricz)
Pesten, 1843. Hartleben. 71p. (Külföldi regénytár. XII. kötet.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 0, 0 |