144. árverés - 283. tétel
Verne, (Jules) Gyula
A Chancellor. Kazallon J. R. utas naplója. Francziából fordította Vértesi Arnold.
Bp., 1875. Lampel R. |
(2)+226p. |
Első magyar nyelvű kiadás.
Hozzákötve:
— apróbb műveiből. Beszélyek és rajzok. (Doktor Ox kísérlete. Zacharius mester. Dráma a légben. Tél a jég közt.)
Bp., 1875. Athenaeum. (8)+296p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |