144. árverés - 29. tétel
A balkáni eseményekre vonatkozó diplomáciai ügyiratok. 1912 augusztus 13. — 1913. november 6.
Wien, 1914. Cs. Kir. Udvari Államnyomda. |
XXXIII+463p. |
A külügyminisztérium által kiadott kötet német és francia nyelvű leveleket közöl. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |