144. árverés - 465. tétel
Bársony István
Vig világ. Mulattató történetek, kalandok, adomák a vadász-, erdész- és gazdaéletből, a falu és a puszta világából. Illusztrálta Garai Ákos és Neogrády Antal.
Bp., (1897.) Athenaeum. |
(4)+149+(3)p.+25t. (hártyapapírral védve) Szövegközti rajzokkal. |
Javított, kopottas, aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A táblákon rozsdafoltokkal. A hártyapapírok egy része hiányzik, a meglevők foltosak, szakadozottak. |