1848-49. Történelmi Lapok. Felelős szerkesztő: Kuszkó István. III. évfolyam.
1894 Kolozsvár Közművelődés130. árverés / 117.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
91593
Gilt original cloth.
VIII+220p. Szövegközti képekkel.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az egyes számok borítóinak nagy része bekötve.