1848-49. Történelmi Lapok. Felelős szerkesztő: Kuszkó István. IV. évfolyam.
1895 Kolozsvár "Közművelődés"130. árverés / 118.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 28 000 FtAzonosító
91856
Gilt original cloth.
206+VIIIp.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az egyes számok borítóinak nagy része bekötve.