1848-49. Történelmi Lapok. Szerk.: Kuszkó István. I. évfolyam.
1892 Kolozsvár "Közművelődés"130. árverés / 116.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
91855
Gilt original cloth.
(8)+252+(2)p. Néhány levél duplán szerepel, hiány nincs.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az egyes számok borítóinak nagy része bekötve.