A 48/49-iki agg honvédek menedékházának emlékkönyve
(Bp.) (Rigler József Ede.)151. árverés / 123.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
96540
Gilt, original cloth.
136+(23)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.