Adam Edmondné (Lamber Juliette)
A magyarok hazája. Jogositott magyar kiadás.
1885 Bp. Révai Testvérek130. árverés / 250.
Kikiáltási ár: 4 000 FtAzonosító
83665
Worn contemporary cloth.
(4)+231+(1)p.
Kopottas, korabeli vászonkötésben.