Andrássy Gyula, gróf
--- beszédei. Kiadta Lederer Béla. I-II. kötet.
Bp. Franklin151. árverés / 256.
Kikiáltási ár: 15 000 FtAzonosító
97915
Contemporary half cloth. Spine gilt.
1t.+VII+(1)+442p.+1t.+IV+586p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.