Andrássy Gyula, gróf
--- beszédei. Kiadta Lederer Béla. I-II. kötet.
Bp. Franklin153. árverés / 300.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
99916
Worn, contemporary half leather. Spine slightly damaged.
1t.+VII+(1)+442p.; 1t.+IV+586p.
Kopottas, enyhén sérült gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Érvénytelen könyvtári bélyegzőkkel.