Apponyi Henrik, gróf
Úti- és vadásznaplóm Indiából és a Himalayából. 1930.
1931 Bp. Dr. Vajna Gy. és Társa120. árverés / 450.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
80349
400p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. A gerince enyhén kopottas.