Az Ostor -- Die Geissel. Munkás élczlap. -- Arbeiter Witzblatt. I. évf./Jg. 3. sz./Nr.
1897 Bp. (Gutenberg ny.)114. árverés / 143.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 200 FtAzonosító
79096
A szociáldemokrata vicclapnak összesen öt száma jelent meg. Szerkesztője Kalmár Henrik volt.
7+(1)p.
Színes, rajzos, kiadói papírborítóban. Restaurált darab. Lakatos: 2211.