A mű címe Az Uj Idők receptkönyve Bp., Singer és Wolfner XVI+272+(8)p. Kopottas, kiadói vászonkötésben. 70. árverés / 221. Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 2 400 Ft Kedvencekhez ad