Balázs Béla
Lélek a háborúban. --- honvédtizedes naplója. Divéky József rajzaival.
1916 Gyoma Kner126. árverés / 235.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
82766
164+(6)p. Lapszámozáson belül Divéky Lajos hat egészoldalas rajzával. Első kiadás. Dedikált példány.
Enyhén kopottas, kiadói félvászon-kötésben. Lévay -- Haiman: 1.251.