Baross Károly -- Dr. Drucker Jenő
Francziaország szőlőművelése
1901 Bp. Borászati Lapok99. árverés / 392.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
75003
V+364+(1)p. Gazdagon illusztrált.
Enyhén kopottas, illusztrált, kiadói vászonkötésben, a gerincen kis sérüléssel.