Bársony István
Erdőn, mezőn. Természeti és vadászati képek.
1894 Bp. Athenaeum144. árverés / 463.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
96494
Worn, gilt, painted original cloth. Spine slightly damaged.
1t. (díszcímlap)+207+(5)p.+16t. Lapszámozáson belül számos illusztrációval.
Erősen kopottas, aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A gerinc peremein kis sérülésekkel.