Bársony István
Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferencz képeivel.
Bp. Athenaeum138. árverés / 520.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
94389
Painted, gilt original cloth.
1t. (díszcímlap)+154+(1)p.+12t. (6 felragasztott kép)
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.