Bársony István
1903 Bp., Magyar Hirlap 158p. Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.
142. árverés / 439.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Leütési ár: 6 000 Ft
Vadásztáska
angol szoveg
Contemporary cloth. Spine gilt.