Berger, Dr. Arthur
Die Jagd aller Völker
1928 Berlin Paul Parey114. árverés / 349.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
78921
VII+(5)+530+(2)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.