Borászati Lapok. LVII-LVIII. évfolyam [egybekötve]. Bp. Pátria 83. árverés / 332. Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 26 000 Ft Azonosító 70961 462+494p. Enyhén sérült, korabeli félvászon-kötésben.