Braun-Wiesbaden, Karl
Tokaj und Jókai. Bilder aus Ungarn von ---.
1873 Berlin Georg Stilke144. árverés / 409.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
97042
Contemporary half cloth. Spine gilt.
1t.+(6)+436p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.