Camera obscura. I. (Unicus)

Camera obscura. I. (Unicus)
1844 Lipcsében, (Tauchnitz Bern.) Bizományban Köhler Ferencnél (2)+139p. XIX. század végi, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti borítók bekötve.
angol szoveg
Later half cloth. Original cover bound inside.

Második nap 148. árverés / 173.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Leütési ár: 20 000 Ft

A szatirikus kor- és jellemrajzok szerzője ismeretlen.