Chyzer Kornél, dr.
Bártfa-fürdői emlékkönyv. Második kiadás.
1895 Eperjes Id. Divald Károly.138. árverés / 173.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
94229
Richly gilt original cloth.
1t.+62+(1)p.+13+27 kihajt. t. A táblák számozása téves, hiány nincs.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. A kötés laza.