Csánki Dezső, dr.

Magyarország történelmi földrajza a Hunyadiak korában. I-III. kötet.

Bp. MTA

83. árverés / 154.

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Leütési ár: 36 000 Ft
71094

A gróf Teleki József Hunyadiak kora Magyarországon című munkájának folytatásaként megjelent mű öt kötetben teljes.

XII+(4)+788+(2)p.; VIII+(4)+860+(2)p.; VI+(4)+696+(2)p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Festett lapszélekkel. A harmadik kötet elülső kötéstáblája enyhén sérült, ettől eltekintve gyönyörű példány.