Csápori Gyula, dr.
Ámitás és valóság. Adatok a szabadkőmüvesség leálczázásához.
1888 Esztergom Buzárovits Gusztáv ny120. árverés / 396.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
80962
86+(1)p.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.