Császár Elemér
Ányos Pál (1756-1784.)
1912 Bp. MTT70. árverés / 127.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
65629
255p.+6t. (1 kihajt.) Gazdagon illusztrált. (Magyar történeti életrajzok.)
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító maradványa felragasztva. Körülvágatlan, részben felvágatlan példány.