Deák Ferencz-adomák
1871 Pest Rosenberg138. árverés / 266.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
94198
Hozzákötve: Deák Ferencz élet- és jellemrajza Bp., 1876. Athenaeum ny. 52p.
Contemporary half cloth. Spine slightly damaged.
(2)+157p.
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel.