Dessewffy Arisztid
Velencze. I-II. kötet.
1896 Bp. Kosmos138. árverés / 498.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
94500
Contemporary half cloth. Spine gilt.
XIV+(2)+172p.; VII+(1)+195+(1)p. Szövegközti képekkel.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.