Éble Gábor
A Károlyi grófok nagykárolyi várkastélya és pesti palotája
1897 Bp Hornyánszky.140. árverés / 483.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
95091
Slightly worn contemporary half cloth.
116p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.