Egressy Gábor
--- törökországi naplója. 1849-1850.
1851 Pesten Kozma Vazul140. árverés / 249.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
95021
Worn, gilt, contemporary half leather.
(2)+241+(1)p.
Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben.