Eötvös József
Magyar irók és államférfiak. - - emlékbeszédei.
1868 Pest Ráth67. árverés / 111.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
56146
(4)+333 p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Körülvágatlan példány. Szüry: 1173.