Érdy János, dr.
Erdély érmei. Képatlasszal. A M. Tudom. Akademia kiadása.
1862 Pesten Eggenberger136. árverés / 283.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft Leütési ár: 75 000 FtAzonosító
93430
Later half cloth. Spine gilt.
XIV+(2)+186+(2)+VII+(5)p.+XXIVt. (rézmetszetek)
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben.