Erődi Béla
Bp, Lampel. 1t.+(6)+229+(3)p.+1 színes, kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.
136. árverés / 428.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 4 000 Ft
A fáraók országában. 65 képpel és Egyptom térképével.
Painted, gilt original cloth.