Erődi Béla
A fáraók országában. 65 képpel és Egyptom térképével.
Bp Lampel.136. árverés / 428.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
93429
Painted, gilt original cloth.
1t.+(6)+229+(3)p.+1 színes, kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.