Erődi Béla
Utazásom Sicilia és Malta szigetén
Bp. Lampel Róbert140. árverés / 446.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
93655
Slightly worn original cloth.
(8)+217+(2)p.+1 színes, kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal.
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.