Erődi Harrach Béla
Török mozaik
1875 Bp. (Kertész József ny.)140. árverés / 447.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
95328
Contemporary half cloth. Spine gilt.
(8)+190+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.