Eszter könyve. Fordította: Dr. Schwarz Mór. Illusztrálta: Göndör Bertalan.
1943 (Bp. Hungária ny.)67. árverés / 121.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
64188
45+(3)p. Lapszámozáson belül 6 egészoldalas táblával.
Kiadói félvászon-kötésben. Sérült védőtokban.