Eszter könyve. Fordította: Dr. Schwarz Mór. Illusztrálta: Göndör Bertalan.
1943 (Bp., Hungária ny.) 45+(3)p. Lapszámozáson belül 6 egészoldalas táblával. Kiadói félvászon-kötésben. Sérült védőtokban.
67. árverés / 121.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 2 000 Ft